[]

Yokuşları tırmanır mı?

İşe gidip gelmek için Xiaomi'nin elektrikli scooter'larından alıyım diyorum ama yokuş performansıyla ilgili tereddütlerim var. 84 kiloyum, genel olarak Cihangir gibi inişli çıkışlı yollarda kullanıcam, beni çeker mi? O kadar parayı verip pişman olmayım?

Ürün: www.gittigidiyor.com


 
gördüğüm kadarıyla hafif yokuşlarda bile tehlikeli bir alet. cihangirde düşünemedim.

londra sokaklarında güzel gidiyor namussuz. her yer tabak gibi neredeyse onun etkisi olabilir.

bir fikir vermesi açısından pro olmayan versiyon:
www.youtube.com
  • ozdek  (02.06.20 12:47:09) 
sahilde yürüyüş alanlarında falan binmelik bir şey bu. cihangir'de olmaz kanka.


  • yedek  (02.06.20 12:51:54 ~ 12:52:03) 
Yapmayın bu işe çok yükselmiştim :)


  • msb  (02.06.20 12:59:59) 
1 senedir m365 (pro olmayan modeli) kullaniyorum, cihangiri de iyi biliyorum.

cix, olmaz.

hem yokus inerken baya tehlikeli, hem cikarken cok yavaslayacagi icin cogu zaman yurumeyi tercih edeceksiniz. is - ev arasi mesafe duz ve kisa degilse ve trafik icinden gidecekseniz tasit olarak alinmamasi gerekli. pisman eder.

trafiksiz duz alan, sahil, park, kampusler icin cok keyifli.
  • ehti  (02.06.20 13:01:25) 
klasik ayakla ittirmeli olanlardan alin.


  • duygusuzromantik  (02.06.20 13:14:05) 
50cc motorsikletlere bakın b sınıfı ehliyetle kullanılabiliyor.


  • diffarentiationation  (02.06.20 16:14:03) 
motosiklet al bence.


  • sizofren06  (02.06.20 16:55:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.