[]

selamlar duyuru ahalisi, ev konusunda yardım ve önerilerinize ihtiyacım var

temmuz 1'de işe başlayacağım. iş yerim beşiktaş'ta olacak. gerçi farklı firmalara da gidiyoruz çoğu zaman iş için ama genel muhit beşiktaş'a çok uzak olmazsa benim için daha makbule geçer. şimdi ben bi ev arayışına girdim, 1+1 kira max 1200 olabilir, güvenli bir bölgede eve çıkmak istiyorum. bu kriterlere göre nereleri önerebilirsiniz bana? çok iç kısımlar olmazsa daha iyi olur, çünkü özel aracım yok. yakınlarımda metrobüs hattı falan olursa tadından yenmez. önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.
 
pwc'de mi başladın? o fiyatlara güvenli yerde ev imkansız maalesef. Ben olsam üniversite gruplarında vs güvenilir bi boş oda bakarım.


  • mg3929  (01.06.20 21:17:59) 
tövbe ettim ev arkadaşlığına. tek çıkmak istiyorum. bahçelievler taraflarına kadar bakıyorum şimdilik.


  • pelovann  (01.06.20 21:19:56) 
Kadikoy/marmaray hatti ya da uskudar filan olmaz mi? Vapurla gecilir karsiya


  • kuehles blondes  (01.06.20 21:44:02) 
evet üsküdar'a da bakıyorum hatta en çok üsküdar'a yoğunlaştım. aradığım kriterlerde daire bulamadım bi türlü... ne zor işler, teşekkür ederim size de


  • pelovann  (01.06.20 21:47:14) 
Selam. Metroyla üsküdara ulaşabileceğiniz bölgelerden bakabilirsiniz. Bulgurlu,kısıklı hatta çekmeköye kadar yolu var. Çekmeköy-Üsküdar ortalama 30-35 dk sürüyor. Sonrasında aktarma yapacaksınız tabi.Beşiktaş iskeleye yakınsa vapurla 10 dk sürer, 45 dakikada Beşiktaşta olursunuz.


  • Godless  (02.06.20 00:15:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.