[]

Sangria kaç gün dayanır?

Buralardan bir arkadaş sağolsun kokteyl konusunda güzel tavsiyeler verdi. İlk deneme olarak sangria yapmayı düşünüyorum. içerisine bir şişe kırmızı şarap, 1 bardak votka, çilek, kiraz ve limon doğrayacağım.

Bu içecek buz dolabında kaç gün dayanır? ara ara içerim diyorum da.


 
alkollü bir şey bozulmaz. ağzı açık kalırsa şarap biraz sirkemsi bir tat bırakabilir o kadar. ağzını kapalı tut.


  • phonex  (31.05.20 22:28:47) 
Sürekli sangria yapıyorum, ertesi gün kötü oluyor. İçebileceğiniz kadar yapın.


  • hipopotamus  (31.05.20 23:40:35) 
@phonex, sanırım meyvelerden sıkıntı oluyor.


  • six packsiz  (01.06.20 09:00:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.