[]

Bir site var olna kişisel bilgileri sildirme Hakk.

Merhaba,

aşağıdaki sitede kişisel bilgilerim yer almakta.

Çocukken yaşadığım yerde bir mahalle takımı vardı. Amatör olarak lisanslarımız çıkmış ve maçlarda oynamıştık.Mahalledeki diğer arkadaşlarımın bilgileri de mevcut. Verileri büyük olasılıkla TFF'den alıyorlar.

Sitede var olan herhangi bir iletişim bilgisi yok. Nasıl sildiririm bu bilgileritr.soccer

 
www.name.com

domain bilgilerini sorgulayınca sallama bilgiler çıkıyor. çıkan mail adresi ise ozdemir@gmail.com adresi. gerçek yalan bilemem. mail atıp şansınızı deneyin. hukuki olarak kvkk kapsamında bir avukattan yardım isteyin.
  • phonex  (31.05.20 22:48:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.