[]

göz çevresinde yağ bezeleri

merhaba,

göz çevresinde birçok yağ bezesi çıkmaya başladı. bunlardan nasıl kurtulacağız? bir çözümü var mıdır?


 
Onlar zaman zaman çıkıp gidiyorlar


  • madurumdamadurum  (30.05.20 16:37:26) 
kolestrol sonucu da oluşabiliyorlar. yediklerinize dikkat ederseniz durdurma şansınız var. eğer ilerlerse ufak bir operasyon ile aldırabiliyorsunuz.


  • mcsword  (30.05.20 16:43:58) 
Bendekileri bir kere dermatolog bızzt bızzt sesi çıkaran bir aletle yakmıştı. Dermatologa gösterip sebebine göre hareket etmek en garanti çözüm olur.


  • wish i could find a way to disappear  (30.05.20 17:59:58) 
Ksantolezma diye geçiyor göz çevresindeki yağ birikimi. Kolesterol yüksekliği ve buna sebep olan birkaç genetik hastalıkta da görünebiliyor. Tabi çok ciddi bi şey olmama olasılığı da yüksek. Bi ara dermaya falan gösterebilirsiniz onlar sizi yönlendirir gerekli testler için muhtemelen.


  • nundu  (30.05.20 18:05:45) 
Kullandigin goz kremi yagli olabilir. Milia yapmis olabilir.


  • hindistan cevizi  (30.05.20 18:08:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.