[]

Online giyim siteleri üreticilere nasıl ulaşıyor?

Merhabalar,

maymoda.com, havos.com.tr gibi online bayan giyim satan sitelerine baktığımda çok benzeyen ya da birebir aynı ürünleri kendi etiketleriyle sattıklarını görüyorum. İncelemelerim sonucu, özelikle aynı ürünlerin tek bir üreticiden alındığına kanaat getirdim. Ancak bu üretici ya da üreticiler kimdir, nerede bulunurlar gibi sorularımın cevaplarını bulamadım. Bu konuda bilgisi olan ya da yukarda bahsettiğim online satıcıların tedarikçilerini bilen varsa bana yardımcı olabilir mi?

Teşekkürler.

 
Fason, fason üretim tekstil, Merter bunlar anahtar kelimeler. Firmalar gidiyor büyük bir markaya benzer ürünler yaptırıyor ya da hali hazırdaki ürünlerden alıyor.


  • senolll  (29.05.20 16:31:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.