şu anda hangi telefonu kullanıyorsunuz ve değiştirme imkanınız olsa

ne almayı tercih ederdiniz? sebepleriyle birlikte yazarsanız mutlu olurum

ben 2012'den beri iphone kullanıyorum ve bu ikinci iphone'um. eğer değiştirecek olsam yine aynısından alırdım çünkü en az beş yıl kullanabiliyorum ve hiçbir problem çıkamıyor.

  • bohr atom modeli  (29.05.20 01:10:12 ~ 01:10:53)
Samsun s7 ege
Kaç yıl oldu, çok memnunum kendisinden yine aynı seriden devam etmek isterim ama o paralar verilmez telefona diye düşünüyorum.

  • kisa  (29.05.20 01:11:24)
2012'den beri Samsung kullanıyorum. Bozulsa yine Samsung alırım. Seviyorum bir derdim yok. Marka değiştirmek için de sebep görmüyorum ama Samsung umurumda değil yarın zamzung hoşuma giderse onu alırım.

  • allah yazdiysa bozsun  (29.05.20 01:13:49)
iphone 7 kullanıyorum, 3 buçuk sene oldu. bu yıl da değiştirmeyi düşünmüyorum ama seneye değiştiririm artık herhalde.
şu an alacak olsam iphone 11 alırım. tam 10 yıldır ilk iphone'dan beri bu telefonu kullanıyorum. başka bi telefon kullanamam diyemem tabii ki kullanırım ama kullanmak istemem. her şeyine çok alışkınım, bana çok kolay ve kullanışlı geliyor. o yüzden şu an alacak olsam son model iphone neyse onu alır geçerim.

  • nathanieltroy  (29.05.20 01:16:23 ~ 01:16:54)
huawei mate 20 lite kullanıyorum. gayet memnunum aslında ama değiştirme imkanım olsa iphone 11 isterdim.

  • matilda  (29.05.20 01:18:20)
Iphone11 kullanıyorum. Proyla değiştirebilirdim sanırım. Ama şart değil.

  • ruhen hastayim ben  (29.05.20 01:19:31)
teşekkürler dostlar:3

  • pelovann  (29.05.20 01:26:10)
samsung s7. yine s serisinden bir şey alırım.

  • tabirimekruh  (29.05.20 01:26:22)
iPhone 5S, yeni iPhone SE tercih ederdim muhtemelen, çok büyük kullanamıyorum onu anladım.

  • lana del rey  (29.05.20 01:29:52)
s8 var s20 veya yeni duyrulacak note 20'yi alırdım herhalde

  • argent dawn  (29.05.20 01:30:06)
iki buçuk senedir iphone 7 kullanıyorum ondan önce de 5s kullandım 5 sene falan. benim için akıllı telefon iphone’dur, net. diğerleri belki daha iyidir ama ben her açıdan apple ürünlerini ve servislerini seviyorum. güvenlik, stabilite, görüntüsü vs. imaknım olsa ki var da 11 almak istiyorum ama henüz ilerisini göremediğim için şimdilik beklemeye aldım. elimdeki telefonun bazı sıkıntıları da var ama idare ediyorum. muhtemelen minimum önümüzdeki yılbaşına kadar yani hayat normale dönene kadar bunu kullamacağım

  • everythingok  (29.05.20 01:34:08)
oneplus 5t kullanıyorum. değiştirme ihtiyacı hissetmiyorum açıkçası.

  • chavezding  (29.05.20 01:51:20)
samsung s10e. kardesime almistim, kayit ucreti 2000 liraya cikinca hicbir anlami kalmadi ben de kendim kullanmaya basladim.

  • baldur2  (29.05.20 02:05:56)
iphone 8 kullaniyorum. iphone se alirdim. zaten muhtemelen alicam ama acelesi yok, en az 1-2 senesi daha var 8'in.

  • icim urperiyor  (29.05.20 02:29:24)
2017 şubattan beri s7 Edge kullanıyorum. Memnunum ve standart bir kullanıcıda 2-3 yıl daha rahat gider ama ben çok fazla bakıyorum telefonuma ve fazla uygulama oluyor içinde, bi de 3 yıldan sonra sıkıyor beni aynı telefon (zengin değilim maalesef). Seneye alırım yeni telefon, note serisinin son telefonunu alırım muhtemelen. Bu telefonu aldığımda da Note almak istiyodum ama note 7 patlamıştı dsdhsdh o yüzden toplatıldı o seri ve ben de bunu aldım. Ha memnunum baya sıkıntı yok ama note serisi daha çok hoşuma gidiyor

  • nundu  (29.05.20 04:30:02)
Kucuk telefon sever olarak iphone se. Ama iphonelar cok dandik, kucuk segmentte yeni bir sey ciksin diye dua ediyorum, bir daha iphone alani bilmemne yapsinlar.

  • neverletyougodown  (29.05.20 10:11:57)
xiaomi mi max 3, bir seneyi aşkın süredir kullanıyorum. değiştirme ihtiyacı hissetmiyorum.

  • lostys  (29.05.20 11:40:10)
iPhone 10 kullanıyorum. Değiştirmem zaten şu anda hayatta ama değiştirecek olsam 11 Pro alırdım. Maksat 3 kamera ve gece çekim performansı daha iyi olsun diye. Ama kamerasını da çok kullanan biri değilim. O yüzden uzun süre daha X ile devam ederim.

  • himmet dayi  (29.05.20 11:51:36)
Samsung s7 kullanıyorum. İmkan olsa 128 gb olan başka bir üst segment samsunga gecerim.

  • curukturpkokusu  (29.05.20 12:04:20)
iphone 7 plus.

bunun home button'u olmasi sebebiyle ust iphone'lara gecmeyi de hic tercih etmiyorum acikcasi. parmak izi olayini cok seviyorum.

android'e hic gecmem artik bu saatten sonra.
  • chezidek  (29.05.20 12:56:38)