[]

Sokağa çıkma yasağı-Avukatlar

Merhaba,

Normalde avukatlar şehirler arası giriş çıkış sınırlamasından muaftı. sokağa çıkma yasaklarında bu muafiyet devam ediyor mu, bilen var mıdır?


 
Normalde evet meslek sebebiyle muafiyet devam ediyor ancak internette gördüm geçen hafta sonu bir meslektaşa para cezası uygulanmış öyle de bir sorun var. İptal edilmesi gerekir muhtemelen de iptal edilecektir ama böyle sıkıntılar da yaşanabiliyor görevli polislerin tutumuna bağlı olarak. Gerçi şimdiye kadar sadece bir örneğini gördüm bu tip durumun, normalde polisler de işi sebebiyle dışarda olan avukatlara sıkıntı çıkarmıyorlar genel olarak.


  • gypsy punk  (28.05.20 22:50:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.