[]

ofise dönüşümlü geri dönüş

departmanda 2 kişiyiz. ben üst seviyeyim. bir de direktör var başımızda. ofise kdemeli dönüş ayağına muhtemelen bize soracak siz aanızda anlaıp gelin diye. her hafta birinin gitmesi mi daha rahat olur yoksa gün aşırı ya da haftada 2-3 gün gitmek mi? tam kafamda oturtamadım hangisi benim yararıma olur?
 
aslında hafta bir dönüşüm iyi oluyor. ancak o durumda mesaideki kişiyi bir hafta kapatmışsın oluyorsun. bu dönemde aile içi veya ev ile ilgili bir sıkıntı çıktığında yerine birini bulması gerekiyor. hele çocuk falan var da cikarmasi lazimsa ayri bir macera. günlük degisim daha esnek.


  • helenart  (28.05.20 21:02:40) 
Gun asiri duzen kurmak icin mantikli degil bence. En guzeli her hafta birinin gelmesi. Arada mecburi durumlarda paslasma imkani olursa da harika olur.


  • Kirmizibavul  (28.05.20 21:37:33) 
Amaç hastalıktan korunmak ve bulaş riskini minimize etmek olduğunu hesaba katarsak ve kuluçka süresinin 6-15 gün arası olduğunu da düşünürsek...

Salgın açısından en mantıklısı 15 - 15 oluyor.

2. Haftanın cuma günü evine gidip kendini izole eden kişi yerine diğeri geçiyor ve 15 gün boyunca evdeki kişi herhangi bir semptom göstermediği netleşerek tekrar işin başına dönüyor.

Haftalık veya günlük dönüşümde birinin hastalığa yakalanması diğerini de riske atar. Hele hele günlük dönüşümün hiçbir anlamı olmadığını düşünüyorum, sadece evden çalışmış olursunuz.

Not: evden çalışmanin mümkün olduğunu varsayıyorum.
  • materyalist imam  (29.05.20 00:30:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.