[]

ps3 slim arıza

arkadaslar yegenin ps3'unu internete bagladim saf gibi guncelle diyordu yuzde elli ikiye kadar gitti oylece kaldi. dondu.8002f304 hata kodu veriyor hicbir sey yapamiyorum bunu nerede tamir ettirebilirim istanbulda ya da kocaelinde aksamlari kafami sisiriyor amca bozdun diye.
 
hocam
istanbulda ps3 3 dolu da
güncellemeyin
software kırık oldugu icin
öyle oyun oynayabilir
  • kingcyrax  (28.05.20 14:26:37) 
Kadıköy ve Bakırköy'de bu işi yapan firmalar var, khalkedon du sanırım Bakırköy'dekinin adı. Forumlardan bilgilerine ulaşabilirsin, korkma bozulmaz alet. En fazla baştan yeni yazılım yüklenir.

Önceden CWF yüklü olduğu için netten orjinal yazılım yüklerken sorun olmuş olabilir.
  • John Bloor  (28.05.20 14:28:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.