[]

En sevdiğiniz Daft punk şarkıları neler?

Arkadaşlar merhaba
Bu aralar Daft punk'a sarmış durumdayım. Kaçırdığım güzel şarkıları var mı diye bu soruyu sormak istedim.

Benimkiler:
Veridis quo
Something about us
Giorgio by Moroder
The game of love
Beyond
İnstant Crush
Lose yourself to dance
Don't it right


Sizinkiler neler?
Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

 
Alive
Rollin' and Scratchin'
Make Love

www.youtube.com
  • MtKrt  (28.05.20 00:16:42 ~ 00:21:59) 
Yaptıkları müzik pek ilgi alanım değil. Instant Crush'ı çok severim ama Julian Casablanca'nın da etkisi var. İsmi böyle miydi hatırlayamadım.


  • black holes in the sky  (28.05.20 00:54:23) 
Within
Around the World
Harder Better Faster Stronger
  • nundu  (28.05.20 01:15:47) 
Touch.

Give life back to music.
  • gelbanagorbeniaskinneyledi  (28.05.20 01:21:13) 
random access memories komple mükemmel bir albüm. Diğer albümlerini çok dinlemedim. Ama ilk çıktığında bu albümü ipod'uma indirip saatlerce dinlemiştim.


  • westblack  (28.05.20 01:26:36) 
Yukardakilere ek olarak ben,
-Phoenix
- Alive
- One more time I da severim
özellikle Alive favorim :)
  • superfluid  (28.05.20 03:22:09) 
Something about us


  • queue  (28.05.20 11:10:55) 
yav sen heriflerin çılgın attığı dönemi es geçmişsin. veridis quo, prime time of your life, short circuit falan teknik olarak tehlikeli şarkılar. göz atınız.


  • alperz  (28.05.20 11:46:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.