sağ kolum sizlere ömür

ufak ufak uyuşukluklarla, ağrılarla başlayan iş şu an sağ yanağımın, dudağımın uyuşmasına vardı.
doktora gittim ilk başlarda. ailemde de doktor var ve tekrar sorsam ne diyeceklerini az çok biliyorum.
dikey mouse aldım, biraz geçer gibi oldu geri geldi.
sandalye değiştirdim, gitti geri geldi.
mousepad değiştirdim destekli mestekli bir şey aldım. 3 gün sonra aynen geri döndü.
hiç bilgisayarla işim olmazsa 2 güne falan düzeliyorum ancak yaptığım iş sebebiyle bilgisayarsız bir hayat benim için sıfırdan kariyer inşa etmek demek.
ne tavsiye edersiniz?
bu arada gereğinden fazla kilom haricinde bilindik bir başka sıkıntım yok. acaba ondan mı diyorum da ne alaka şimdi.

atel ya da bandaj kullanmayı denediniz mi?
ben atel ile rahat edemedim ama kolum çok ağrırsa bandajla biraz rahatlıyorum.
media.istockphoto.com
bu görseldeki gibi elden başlayıp dirseğe kadar bandajlarsam iyi geliyor.
  • late viper  (27.05.20 21:37:16 ~ 21:37:38)
boyun fıtığı olabilirsin, doktora git.

  • nahtoderfahrung  (27.05.20 21:48:21)
Belli ki ileri derecede boyun düzleşmesi var gibi. ama yanağa kadar vurması garip geldi.

manuel terapi ile geçici olarak düzeliyor. ama manuel terapi sonrası muhakkak boyun kaslarını güçlendirmek gerekiyor.
  • janavarorion  (27.05.20 21:50:26)
Fıtık olabilir, psikolojik ya da nörolojik başka sebepler de olabilir. Psikolojik ve nörolojik kısmını yanaktan dolayı söylüyorum.

  • encokbenisevinnolur  (28.05.20 02:53:01)