[]

LGBT+ karakter içeren Türkçe film, dizi, kitap vs tavsiyeniz var mı?

Merhaba! Soru başlıkta ve biraz fazla geniş ve cahil cühela bir soru oldu ama tavsiyelerinizi yazabilirseniz çok makbule geçer. Teşekkürler!
 
Ilk aklima gelen kitaplari yazayim

Perihan Magden -Ali ile Ramazan bu metni tiyatro oyununa da uyarladilar

Ayse Kulin- Bora'nin Kitabi

Buket Uzuner- Kumral Ada Mavi Tuna

Elif Safak - ( yanlis hatırlamıyorsam) Araf
  • hindistan cevizi  (27.05.20 19:58:52) 
Film de Donersen Islik Cal var.


  • hindistan cevizi  (27.05.20 19:59:41) 
gece melek ve bizim çocuklar


  • uzunincemalbrodayim  (27.05.20 20:04:05) 
Film olarak Zenne geldi aklıma.
Belgesel olarak da Benim Çocuğum var.

  • Amaranta ursula  (27.05.20 20:13:23) 
Aile arasında


  • turkce konusan uzayli  (27.05.20 20:17:29) 
"ali ile ramazan" perihan mağden romanı.


  • benaslinda  (27.05.20 20:29:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.