bozulunca ne yapıyosunuz ?

Hatun kişiyle konuşuyoruz tatlı tatlı şu an yeni tanışma aşamasındayız. Off çok sıkıldım nefes alamıyorum filan yazdı. Ben de bugün dayan yarın hürgeneraliz dedim. Hürgeneraliz ne filan yazdı. Ben de esprisine yazdım filan dedim üsteledi hürgeneral ne ya böyle bozdu yani beni. Espri kalitem bu düzeyde değil ama bazen sırf muhabbet dönsün diye de böyle saçma espri yapabiliyorum. Kıza açıkladım canım bi sus yazdı bildiğin bozuldum.Yazmadım bişey.Şimdi yazmış bazen yersiz esprsiler yapıyosun anlayamıyorum. Sinir oluyorum demiş. Böyle giderse ben şamaroğlanına dönerim. Yeri gelir kötü espri de yaparım abartmamak şartıyla. Ne diyosunuz nasıl bi tepki vermek lazım merak ettim düşüncelerinizi ?

Valla on numara espri işte kız ne olduğunu bilmediği için boş boş konuşmuş. Bence sen uza yavaştan bu kızla vakit geçmez.

  • Boris  (26.05.20 21:31:51)
gereksiz bozmuş bence. ben bazen espri kötü olsa bile karşıdakine ayıp olmasın diye gülüyorum. en fazla hürgeneral mi öff :) falan yazıp gülebilirdi şakaya vurup.
ben olsam bi daha yazmazdım. o yazarsa da başlarda biraz mesafeli konuşurdum.

  • buneperhizwhatisthis  (26.05.20 21:33:32)
Burda bozulma yok bana göre, "hee zeka düzeyi düşükmüş" derdim, geçerdim.

Daha da cevap yazasım gelmezdi.
Ama nispeten uzun süre konuşulduysa kibarca, incitmeden konuyu kapatır,iyi dileklerle hoşçakal derdim.
  • masseter  (26.05.20 21:37:39)
"Canım bir sus" çok rahatsız edici bir cevap, karşınızda kaba bir insan var. Ben yerinizde olsam gerçekten de susardım.

  • Olive  (26.05.20 21:41:56)
abi esprinin iyi veya kötü olmasıyla ilgisi yok, kız direkt orgeneral korgeneral kavramlarına hakim olmadığı için ne dediğini cidden anlamamış ve kompleksli de biri belli ki. Bomboş. Bırak gitsin +1

  • tejeve  (26.05.20 21:46:24)
@olive+1
Ayrıca @masseter'in dediği gibi kibarca konuyu kapatir, hoşçakal derdim.

  • Amaranta ursula  (26.05.20 21:50:29)
Valla biz kizlar espri kötü olsa bile sirf gönlü olsun diye guleriz adama. Tabi eger onu umursuyor, deger veriyor veya hoslaniyorsak.Ennnn azindan ya cinim soguk bi espriydi hehehe falan yaparsin. Bu kızla işin zor bence seninle vakit geciriyor sadece. Samaroglani mevzusuna da katılıyorum. Kac kac.

  • sanguine mcqaer  (26.05.20 21:52:23)
Belki askerlik terimlerine yabancı. Hürgeneral'in ne olduğunu çoğu kadın bilmez. Diğer esprilerine de böyle tepkiler verirse sıkıntı.

  • komando kani var bende  (26.05.20 21:55:10)
Başta anlamamış, sen açıklamak zorunda kalınca da ezik miyim ben diye saldırıya geçmiş “canım bi sus” diyerek.
Sevmedim kızı.
Ben ne salak esprilere ne kahkahalar attım... Ve ne esprilerimi bilale anlatır gibi uzun uzun açıklamak zorunda kaldım... insan sevdiğini tersleyemez hele susmasını asla istemez.
  • megalomaniac  (26.05.20 22:01:09)
AHAHAHAHAHAHA bence kız senden hoşlanmıyor. hoşlansa komik bulurdu ya da bu kadar bozmazdı.

  • fragile lady  (26.05.20 22:14:06)
"Canım bir sus" çok kaba bir laf. Ne o öyle azarlar gibi. Ben uğraşmazdım her seferinde böyle azarlayacak mı?

  • legolasin son oku  (26.05.20 22:37:09)
Tanışma aşamasında böyle davranan kızdan sana fayda gelmez. Tam bir tripli kezban. Karşındakine ilgi duyan biri bu şekilde tepki vermez. Yersiz espriler yapıyormuş da anlayamıyormuş sinir oluyormuş. Kızımıza bak hele. Bırak gitsin bence yazma bir daha.

  • bayc  (26.05.20 22:56:32)
Bir kere yaptigin espri degil karsidaki kahkaha atsin amaci yok. Oylesine soylenmis geyik bir deyiş. Bu laftan buraya gelmek cok sacmaymis.

  • pofudukayi  (26.05.20 22:57:24)
Gönder bu kızı Ramazan Ali. Güzelliği on para etmez eğer anlayışsız ve şımarık biriyse. Dert sahibi olmadan yolla...

  • pass  (26.05.20 22:59:30)
Kızla tinderdan tanıştık alımlı bi hanım kızımızdı hoşlantıyı belli edince demek ki olay buraya geliyor.

  • ramazanali  (26.05.20 22:59:37)
Bence kız senden hoşlanmıyor. O yüzden bu kaba tarzını göstermekten çekinmemiş. Hiç uğraşma abuk sabuk biri belli ki.

  • aquarium  (26.05.20 23:13:02)
Flörtleştiğin birine bi sus diyemezsin çünkü bu bariz kabalıktır. Espiriyi beğenmezsen yalandan güler geçersin en fazla. (Ne rahat insanlar var. Biri incinir kırılır diye şöyle bi rahat olamadım ya)

  • nick konusunda kararsizim  (26.05.20 23:39:22)
internette senden daha komiklerini bulabiliyor bir kaç saniye içerisinde
artık en ufak problemde next diyorlar kızdan daha güzel değilsen

serengeti
  • bir soru sorcam  (27.05.20 00:13:00)
Bu ne biçim konuşma şekli yahu, bana çok saygısızca ve kaba geldi. Kadın veya erkek fark etmez, birisi benimle bu seviyede konuşsa ilişkimi keserdim açıkçası.

  • lolita  (27.05.20 00:35:21)
o ne la öyle? bunda büyütecek ne var? bi de kurşuna dizseydi amk :)))

kanka istenmiyorsun orada.. SENİ İSTEMİYOR. hemen terk et orayı.. hemen.. bir saniye durma.
daha fazla durup ezdirme kendini!
  • tabudeviren  (27.05.20 00:37:14)
yeni tanıştığın insana bi sus denmez. popolarını kaldırmayın böyle kişilerin.

  • aydonno  (27.05.20 00:39:29)
Bende uzarim, kaba insanlara tahammülüm yok. Bu cevap evet kaba.

  • Topalordek  (27.05.20 00:46:15)
azcik onurun varsa bu laftan sonra mesaj atmazsın

  • egokalp  (27.05.20 01:44:26)
Kıza asker arkadaşı nuhabbeti yapmışsın resmen.

Neyse muhabbetiniz iç açıcı değil ve buraya gelip yazdığına göre biraz da zoraki gidiyor gibi görünüyor.

Yasin küçük olabilir ama benden tavsiye ne yazayım diye kimseden tavsiye isteme, zaten taktik yapman gerekecekse bı hayır gelmeyecektir oradan.
  • nucleon  (27.05.20 01:55:43)
yersiz espriler yapıyorsun diyen birine ayarı verip ortamdan uzaklaşırdım ben olsam. bu ne samimiyetsiz cümle yav. evlat olsa sevilmez. espriyi beğenmiyorsan komik değil dersin ki bu da görece absürd bir yanıt olduğundan karşı bir komiklik olmuş olur.
bu kadınla hayat geçmez.

  • bohr atom modeli  (27.05.20 12:10:24 ~ 12:12:04)