çay makinesi tavsiyesi

günaydınlar herkese
daha çok kettle olarak kullanacağım ama çaydanlık kullanmayacağım için arada bir çay da yapacağım bir makine bakıyorum.
sizin kullandığınız ya da bildiğiniz tavsiye edebileceğiniz çay makineleri var mı?
fiyat çok önemli değil, işini iyi yapsın yeter.

Uc farklinsinbo urunu kullandim hepsinden de memnin kaldim. Sonuncusu 10 yil icinde bozuldu ama omru o kadarmis

Ben sinno oneririm ama alti plastik olmasin, alti metal ustu porselen modellerden tavsiye ederim. Plastik no
  • exlibris  (26.05.20 11:12:59)
www.hepsiburada.com

8 yıldır bosch'un bu modelini kullanıyorum. Bir sorunum olmadı.
  • levpontryagin  (26.05.20 11:18:56)
www.arzum.com.tr

Bizde bundan var, demliği dolapta duruyor, nadiren kullanıyoruz. Kettle kısmının da ayrı kapağı var. Kapakların plastik olması dışında şikayetimiz yok, alt kat çelik üst kat cam. (Bu linkteki tükenmiş gözüküyor ama başka renkleri var sanırım.)
  • kobuzchu kiz  (26.05.20 12:25:28 ~ 12:26:27)
ben cam istiyordum, altı da üstü de cam olduğu için fakir shaye aldım.
iki yıldır kullanıyorum, çok memnunum.

  • blatta hiberna  (26.05.20 14:51:57)
Hangisi olursa olsun kesinlikle plastik olmasın. Çelik olsun, cam da olabilir ama kırılma riski var, kapağı plastik olabilir. Bir de sıcak tutma özelliği mutlaka olsun.

  • 44  (26.05.20 16:46:30)
evde de işyerinde de bunu kullanıyoruz çok memnunuz.

www.akakce.com
  • dedim ben sana  (27.05.20 04:46:04)