[]

döviz ve altına gelen vergiler

haberlerde dikkatimi çeken bir şey oldu. bankalardan alınıp satılacak altınlara vergi geldi şeklindeydi. kuyumculardan altın alsak da aynı vergiyi ödüyor muyuz?
 
bildigim kadariyla hayir ama olmasa bile onlar da bos duracak degil banka %1 yapiyor ben binde 5 yaptim der yine ekler ustune.


  • in vino veritas  (26.05.20 00:17:54) 
döviz büroları zaten yapacaklar.


  • anti-kahraman  (26.05.20 00:22:06) 
döviz büroları dövizi zaten bankadan almak zorunda, yurtiçine giren döviz fiziken banka üstünden geçiyor. çantasına 10 milyon$ koyup uçakla getiren ihracatci yok


  • aslindasorunumpsikolojik  (26.05.20 14:40:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.