[]

iphone ekran tamiri

telefonumun kırılan ekranını orijinali ile tamir ettirmek istiyorum.
şu sıralar applestore'lar kapalı olduğundan, resmi site tamir sekmesinden beşiktaş-kvk gibi bazı yerlere yönlendiriyor. buralardan aynı hizmeti almak mümkündür diye mi anlamalıyım? yoksa applestore'ların açılmasını beklemek daha mı mantıklı olur? 
oralardan da aynı hizmet alınabiliyor ama hepsinin fiyatı farklı oluyor. ama onlar da appleın yetkili servisleri.


  • rivaldobebetoronaldo  (25.05.20 22:12:37) 
evet, aynı. ben de geçen başka bir yetkili serviste yaptırdım. Yetkili servislerde garantili yapıyor, cihaz son testten geçiyor vs. yani beklemene gerek yok diye düşünüyorum.


  • giovanne  (25.05.20 22:28:10) 
resmi sitesinde yayınlanan yerler birebir aynı hizmeti veriyor.


  • roket adam  (25.05.20 22:39:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.