Tanışmak için Facebooktan mesaj atılır mı?

Arkadaş önerilerinde görünen bir kadın cidden hoşuma gitti. Merhaba desem nasıl olur sizce?

Ekleriz o zaman gider

  • insomniac  (25.05.20 21:45:47)
Eklemeyip yazmayıp ne yapacaksın ki?
O da seni görür beğenir mesaj atar diye mi umacaksin.
At da olmasın
  • kisa  (25.05.20 21:47:08)
Hep aplikasyon dating için değil miydi?
Yürüyedur yiğido.

  • neymis  (25.05.20 21:50:19)
bana yazıldığında cevap falan vermiyordum açıkçası. şimdi evlendim, bilmeden hala atıyorlar yine cevap vermiyorum.
ama bekar olsam, sevgilim vs olmasa bana mesaj atan kişi tip olarak hoşuma gitse, nasıl biriymiş bakayım diye cevap verirdim herhalde. sonuçta eşimle yonja'da tanışıp evlendim :D

  • matilda  (25.05.20 21:54:05)
Cevap verebilir, mesajı görmeyebilir, görüp takmayabilir, fbook vardır ama aktif kullanmıyordur o yüzden ciddiye almayabilir falan bir sürü şey. Deneyip görürsün ancak

  • aquarium  (25.05.20 22:03:13)
yaz gitsin dönerse senindir.

  • tabudeviren  (25.05.20 22:11:39)
Facebooktan o sekil gelen mesajlar genelde fark edilmiyor, fark edilse de acikcasi cok buyuk bir kismimiz icin varos bir hareket olarak düşünüldügu icin cevaplanmiyor. Ama sansinizi denemekten zarar gelmez sanirim.

  • red g  (25.05.20 22:22:08)
bence de varoş bir hareket ama diğer türlü 70 lerin görücü usulünü yaşamak gerekecek

  • insomniac  (25.05.20 22:28:45)
Şansını dene ama şunu da unutma. Yakışıklı bile olsa tanımadığı birisine “selam” “merhaba” yazan adamların pek bir şansı olmuyor. Özellikte facebookta.

  • ruhen hastayim ben  (25.05.20 22:31:00)
bence önce ekle. kabul ederse yürürsün.

  • jelly bear  (25.05.20 22:40:07)
Ortak üye olduğunuz Facebook grubu falan var mı? Ya da profilinde dikkat çeken bi şey? Hani x mekanından bir fotoğraf falan, ben de o mekandaydım şunu öutlaka deneyin, profilinize denk geldim selam vermeden geçemedim vs gibi daha dikkat çekici bi mesaj olabilir. Herhangi bir merhabaya dönmezdim sanırım ben.

  • bir nick var benden iceri  (25.05.20 23:56:54)
turk insaninda facebook kukkanma sikligi epey dustu yalniz. Mesaj atsan bile aylar sonra gorebilir karsindaki

  • hehehe  (26.05.20 00:01:06)
isim soy isim aradığında instagramda çıkıyorsa oradan yaz.

  • Sonsuzluk ve Bir Gün  (26.05.20 00:12:47)
atılmaz mı
kızlar neyle eğleniyor sanıyorsun

  • bir soru sorcam  (26.05.20 00:25:50)