35-40 yaş aralığında olan atari salonlarına gidenlere soru

İstanbul Beşiktaşta Deniz müzesinin tam karşısında merdiven altı baklava imalathanesi gibi bir atari salonu vardı bilen bilir kocaman dev ekranda street fighter turnuvaları yapılırdı o atari salonunda bir araba yarışı vardı direksiyonlu gazlı frenli oyunda yağmur vs yağıyor silecekleri çalışıyordu tren raylarının vs üstünden gidiyordun hatırladın dimi
heh işte o oyunun tam adı neydi ?

bahsettigin oyun out run olmali.
www.youtube.com
en.wikipedia.org

degilse
www.youtube.com
  • rm  (25.05.20 21:07:39)
üzdünüz :(
oyun müziklerini duyunca bir hoş oldum.

  • rastinon  (25.05.20 21:12:25)
yok hocam bunların hiç biri değil

20 sene önce o atari salonuna tam girişindeydi araba şeklinde koltuğu direksiyonu vs vardı ve grafikleri o dönemin en iyisiydi yağmur efekti vs vardı

edit:buldum beyler yinede teşekkürler oyun
www.youtube.com
rad mobile hey gidi günler hey
  • baknedicem  (26.05.20 00:38:56 ~ 00:46:22)
Ya hu ne merdiven altı imalathanesi, zamanın en kral atari salonlarındandı. Beşiktaş'ta ana cadde üstünde, kocaman bir yerdi.

Bu oyunu ben de ilk atari salonuna alışınca oynardım, ama sayende tekrar hatırladım, sağol.
  • John Bloor  (27.05.20 12:37:37)