[]

kamerası iphone kadar iyi olan mobil cihaz?

hangisi sizce? bir çok test vs izliyorum ama yok hiç biri bir iphone değil. bu aralar android cihaza geçmeyi planlıyorum ama öncelik kamera olduğundan hiç biri içime sinmedi. dxomark sonuçlarına bakıyorum ordan youtube karşılaştırmalarına gidiyorum ama yok iphone 11 serisi kadar iyi çekebilen yok.

huawei p40 pro kafa tutuyor ama o fiyatlara bakmıyorum hiç. 5000 lira ve altında yok mu tatmin edici kameraya sahip cihaz?


 
imkan yok. ios kamera yazılımı ve lens sayesinde renkler vs müthiş görünüyor detaylar vs her şey


  • garavel  (25.05.20 18:52:32) 
imkan yok diyen fanları bi yana bırakırsak, iphone 11 kamerasına rakip tek telefon google pixel 4.


  • nahtoderfahrung  (25.05.20 18:55:27 ~ 18:56:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.