Migros Sanal Market Soru

Buradan yeğenime oyuncak göndereceğim.. Kendime alsam, geç gelse veya gelmese bile takmam ve iadesini talep ederim ama başkasına göndereceğim için ''Ya kusura bakma.. Seçtiğim oyuncak kalmamış'' deyip boşuna bekletmiş olmaktan çekiniyorum..

Buradan oyuncak alıp gönderilir mi? Başka bir oyuncakçıdan seçip göndersem olmaz çünkü onlar 1 hafta filan diyor kargoya teslim süresi için.. Başka önerilere de açığım.

Migros sanal market'in stokları çok çabuk değişikliğe uğrayabiliyor. Eğer çok sık sanal market kullanılan bir semtteyseniz cidden seçtiğiniz oyuncağın kalmama olasılığı var.

Yemeksepeti/banabi, getir ve istegelsin'in stokları daha güncel oluyor. Buralarda da oyuncak satılıyor. Dilerseniz göz atın.
  • GoodMorningTeacher  (25.05.20 15:21:16)
Sipariş verdikten hemen sonra güncelleme yapıyorlar. Ben bundan 1 ay önce gıda, temizlik malzemeleri siparişi vermiştim. Daha yola çıkmadan önce olmayan ürünü senin sipariş listenden çıkarıyorlar otomatik olarak. Bence deneyebilirsin sanalmarket'i.

  • silah taciri  (25.05.20 15:55:49)
yanlış hatırlamıyorsam seçeneklerde eksik ürün olması durumunda aranmak istiyorum gibi bir opsiyon var. eğer onu seçersen olmayan ürün durumunda otomatik çıkarma ya da muadilini kendi kafalarına göre eklemek yerine seni arıyorlar. olmaması durumunda siparişi iptal edersin.

  • mahmut abi  (25.05.20 16:14:39)