[]

Powerbank tavsiyesi

20bin ya da 30binlik düşünüyorum.
Hangi marka alırsam üzmez?

Ek: Bi arkadaş BİM’e 119₺ ye 30binlik geliyor demiş. Büyük ihtimalle almam ama sizin görüşünüz nedir? Markası polosmart mış.

 
Yarı. Hepsi burada da xiaomi için indirim olacak ona bakın bence


  • kisa  (25.05.20 01:07:43) 
xiaomi huwaei


  • mikahakkinen  (25.05.20 01:21:29) 
Bim iadede sorun yaşatmaz genelde. Alıp denerim dersen bak derim. 20binlik Xiaomi olabilir kalitesi belli zaten markanın.


  • Topalordek  (25.05.20 03:22:04) 
baya ağır olacak almadan önce bir bak derim.


  • orpheus  (25.05.20 08:23:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.