[]

Macbook

Şu macbook air, son model mi ve site güvenilir mi? Bu kadar indirim yapılması bana tuhaf geldi.

www.pt.com.tr


 
Apple'ın sitesinden kontrol ettim yetkili satıcı evet. Ama piyasasını bilmediğim için fiyat konusunda bir şey diyemem.

locate.apple.com

Eğitim indirimli yalnız, öğrenci olmanız gerekiyor.
  • lana del rey  (24.05.20 19:09:37 ~ 19:13:28) 
2020 son modeli evet. İndirimsiz fiyatı da apple tr sitesiyle aynı. İndirimden faydalanmak için öğrenci veya öğretmen olmak veya öyle birisinin adına almak gerekiyor ki bu indirimi apple kendisi de yapıyor belli dönemlerde. Şu an var mı bilmiyorum ama en kötü ihtimalle 3 - 4 ay sonra Eylülde okullar açılırken yapar.


  • ejderha kuyrugunun ucunda yanan ates  (24.05.20 19:53:43) 
eğitim indirimi + normalde kulaklık filan hediye ediliyor apple'da, bunlar etmiyor. o yüzden fiyatlar biraz daha indirimli. güvenilir yetkili satıcı, sene başında macbook pro aldım kendilerinden. lana'nın dediği gibi öğrenci belgesi veye öğretmen belgesine ihtiyacınız var, illa size ait olmasına gerek yok, kardeşiniz, kuzeniniz, arkadaşınız herhangi bir kişinin öğrenci belgesi yeterli.

kapalı kutu geliyor zaten ürün, 1 ay kullandım sorun çıktı, geri gönderdim, sorunsuz bir şekilde yenisini gönderdiler.

@ejderha kuyrugunun ucunda yanan ates

apple'da da eğitim indirimi var şu anda ama pt daha da indirimli.

bu normal fiyatının sayfası: 7.999,00 TL
www.apple.com

bu da eğitim indirimli fiyatının sayfası: 7.519,05 TL
www.apple.com

aynı ürün pt'de: 6.999,00 TL
www.pt.com.tr
  • aziz dostum jack  (24.05.20 20:45:52 ~ 22:07:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.