[]

Haftaya haftasonu da yasak gelir mi

Yoksa bu ara cok yasak koydular diye haftaya olmaz mı?
 
bu ara çok yasak koyulduğundan değil, vaka sayıları azalırsa olmayabilir. hala 1000 civarı yeni vaka geliyor hergün.


  • fezagezgini  (24.05.20 18:16:36) 
Yeni vaka sayısının bin üstüne çıkmasını falan testleri fazlalaştırmalarına bağlıyor bakan Koca ama bilemedim. Bilim kurulu üyeleri bıd bıd ötmezse belki bu haftasonunu bi de yasaksız deneyelim derler gibi geliyor.


  • superfluid  (24.05.20 20:14:19) 
bugünkü vaka sayısı 1100 küsür çıktı. test sayısı 24k. şikayeti olan artıyor ki test sayısı artıyor. o zaman 1000 test yapalım 50 kişi pozitif çıksın.

en azından istanbul ankara için öterler de şu vakalar iyice azalır. muhtemelen bu yasakların etkisinden sonra karar verecekler. gerçi 19 mayıs'da da yasak vardı 4 gün, tam 1k'nın altına düştü diyorduk, 2 gündür 1k'üstü. ayda 30k vaka demek, az mı siz karar verin
  • fezagezgini  (24.05.20 20:18:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.