Operatör Değişikliği

Merhabalar, Vodafone kullanıcısıyım ancak Turkcell’e başvuru yaptım numaramı taşımak için, hattım geldi 2 gün sonra simi takıp kullanabileceğim mesajı da geldi. Vodafone’da taahhütüm bu ay bitiyor cayma bedeli 0 TL olarak görünüyor. Bu durumda operatör değişikliği için vodafone ile de konuşmam gerekir mi yoksa 2 gün sonra Turkcell SIM kartını takıp otomatik olarak geçmiş mi olacağım?

hattı taşımışsınız bile geçmiş olsun.

  • ozdek  (24.05.20 15:51:44)
Yok aramanız gerekmiyor, hattınız Turkcell'e geçince iş bitiyor zaten. 1 ay kalmış cayma bedeli çıksa da çok düşük bir şey çıkar. Hayırlı olsun.

  • allahkitapwesli  (24.05.20 16:17:45)
aramanıza gerek yok. son ay cayma bedeli cikmaz.

edit: sadece arada gecis doneminde kullandiginiz tutar kadar fatura gelecek eski operatorden. ona dikkat edin.
  • helenart  (24.05.20 17:39:11 ~ 17:39:46)
yok bu işi yapan merkezi bir kurum var. vodafone size son ayın kullandığınız kadar faturasını çıkartacak onu ödemeyi unutmayın 23 gün kullandıysanız 23 günlük şeklinde.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (24.05.20 17:40:46)
Çok teşekkürler herkese

  • staphyle  (24.05.20 17:51:54)
Doğru tercih Vodafone ciddi sürpriz fatura çıkartan bir firma.
Turkcell'de ise asım yapmamaya dikkat etmek lazım 1 GB 24 gayme, 250 dk 24 gayme.
İki üç ay asım yapınca keşke daha yüksek tarife alsaydım diyorsun. Ben 49 liralık tarife ile başladım şimdi 109 liralık kullanıyorum.
Asım yok bitmiyor. Kesinti yok. Memnunum. Geçiş konusu ise arkadaşların dediği gibi.
  • yasasin yemek yemek  (25.05.20 13:58:20)