[]

Turkcell bağlantı problemi yaşayanlar

Sabahtan beri kimseyi arayamıyorum. Eşim turk telekomlu bir problem yaşamıyor aramada.
Zaten Turkcell’den memnun değildim, taahhütüm bittiği gibi operatör değiştirmeyi düşünüyorum.

Benzer problem yaşayan kaç kişiyiz?

 
hocam şehire göre değişiyor sanki. ben istanbul'dan mersin'i. bir sıkıntı yok. ama oradakiler arayamadıklarını söylediler. bölgesel yoğunluk olabilir.

edit: iki taraf da turkcell
  • fezagezgini  (24.05.20 12:57:53 ~ 13:02:31) 
Ben iki kişiyle konuştum, ikisinde de telefon çekmiyormuş gibi kesik kesik geliyordu ses. Bundan dolayı mı acaba?


  • etna  (24.05.20 12:58:13) 
ben de vodafone ile yaşadım


  • freebird5406_2  (24.05.20 13:00:46) 
ev internetinden whatsapp ve facetime sesli ve görüntülü arama yaptık hep, artık nedense normal aramaları yapmıyorum alışkanlık oldu.
eğer telefonunuz destekliyorsa wifi ile aramayı deneyebilirsiniz. ev modemini baz istasyonu olarak görüp arama yapılmasını sağlıyor. ücretsiz. operatör adını ve wifi arama yazıp internette aratın. çok basit.

  • cliquot  (24.05.20 13:04:20) 
ben dün de yaşadım turkcellle. uyandım sabah hat yok diyor. telefonu aç kapa kartı tak çıkar yaptım, düştü de ben mi unuttum vs diye yine yok. 1.5 saat sonra geldi. üstelik merkez bi yerde oturuyorum. ayrıca dün gün boyu da internet edgede idi akşama kadar. sonra düzeldi şu an bi sorun yok.

konum izmir.
  • superfluid  (24.05.20 14:21:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.