Güzel kızın yanındaki çirkin kız hakkında ne düşünüyor sunuz?

Sizce bu biraz abartılmış bi klişe mi? Gerçekten güzel kıza bütün erkekleri kaptıran çirkin bir kız var mi? Sizce bu kızın derdi erkekler mi? Yoksa kızın ta kendisi mi?

güzel kızın yanındaki kız çirkin değil. güzel kız çok güzel sadece. hehe. her zaman daha güzel birileri vardır. kaptırma gibi bir durum oluyorsa takıldığı erkekler boş insanlardır.

  • bohr atom modeli  (24.05.20 12:46:15)
oyun teorisine gore birileriyle birlikte olma konusunda guzel kizdan daha sanslidir :)

  • in vino veritas  (24.05.20 12:51:49)
Mutual bir iliski. Guzel de cirkin de kendine iyi geldigi icin birbiriyle arkadaslik yapiyor.

Bu tip basit oyunlar liseden sonra bitiyor.
  • buf-e kür  (24.05.20 15:18:33)
Herkesin bir alıcısı oluyor. Eminim çirkin kız da güzel kız kadar mesaj alıyordur. Ama reelde güzel kız kadar şansı olmayabilir. Lisede çirkin olmayan ortalama bir arkadaşım vardı. Kız kiminle tanışsa tanıştığı kişi bana asılıyordu. En sonunda küsmüştük. Ama o zaman millet bu kadar aç değildi. Şimdi herkes istediğini alabiliyor.

  • ruhen hastayim ben  (24.05.20 15:41:37)