[]

Online platformlardan onerebileceginiz film/ dizi var mı?

Herhangi bir kısıtlama yok. Amazon prime, Netflix, bein connect, Google play filmler ve mubi den onerebileceginiz bir şeyler var mı?
 
Summer 93
m.imdb.com

  • Amaranta ursula  (24.05.20 00:28:24) 
killing eve
tabula rasa-netflix
the invitation- gerilim baya- netflix
us
get out- aynı yönetmen ikisi de. baya sağlam
  • livaist  (24.05.20 00:29:33) 
12 monkeys.


  • j r r tolkien hayrani  (24.05.20 01:45:24) 
kalibre-netflix


  • tantunizade murat efendi  (24.05.20 02:11:23) 
the hateful eight

django
  • tantunizade murat efendi  (24.05.20 04:22:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.