Programın İsmi Ne Olsun?

Bir kanalda yayınlanma ihtimali olan programın ismi için yaratıcı sözlük ve duyuru kullanıcılarına danışmak istedim.
Program kısaca şöyle:
4 turdan oluşacak;
Başlangıçta kolay başlayıp 2 resim gösterilecek ve bunlardan bir kelime oluşturmaya çalışacak yarışmacılar. Mesela en basitinden, bir kutu ve bir zarf resmi var ve "posta kutusu" kelimesini tahmin ediyor yarışmacılar. Sonraki turlarda biri alakasız 3 resim oluyor,bunların ikisinden bir kelime tahmin ediliyo. Finalde 10-20 resim arasından ipucu verilerek eşleştirme yapılıyor filan. Formatın yabancı ismi "Pics Mics". Yerli versiyonunun ismi neler olabilir?

Aslında şu linkten de daha ayrıntılı fikir edinilebilir.

www.ohmtv.com

Resim mesim.

şarksıı da şöyle "Resim mesim, ne olduğun tahmin edin?"

not: telif hakkımı isterim :))
  • lupelius  (02.05.10 18:31:42)
Evet ilk akla gelen o oluyor ve bunu da söyleyeceğinizi biliyordum, telif hakkı meselesini :)
Hımm telif hakkı konusunda bir şeyler düşünürüz :)

  • pokepoke  (02.05.10 21:04:00)
Cevabı uzaklarda aramıyorum veee;

'2 Resim 1 Cisim' diyorum

:))
  • neslish  (02.05.10 23:43:51)
Bu güzelmiş, kanala sunacağım isimlerin arasına ekliyorum. Aslında içersinde resim kelimesi geçen isimler dışında serbest çığrışım yaptıracak bir şeyler bulunsa süper olur gibi ama bu da iyi gibi yahu bilemedim :))

  • pokepoke  (03.05.10 12:28:41)