[]

bu insanlar nasıl tanışıyor

birbirinden haberdar dahi olması ilginç olabilecek insanlar nasıl denk geliyor da ilişki yaşıyor?

tek ortak noktaları aynı devlete vatandaşlık bağı olan bu insanları hangi güç bir araya getiriyor?

her şey internetin başının altından mı çıkıyor yoksa?

yani ne bileyim bayram harçlık alma verme ilişkisine girse kimsenin neden demeyeceği yaş farkları olsun, lenin'e işte bakın sınıf farkı bu biz boşuna mı devrim yaptık dedirtecek farklar olsun.

bu benzemezler nasıl bir araya geliyor ve daha önemlisi bu ilişkiler nasıl ayakta kalabiliyor, en azından bir süre de olsa?
kafamda deli sorular.

gönül işi mi bu emin değilim, öyleyse modlar uygun yere taşırsa sevinirim.

 
özellikle üniversite bittikten sonra "çok farklı" sosyal sınıflardan insanların bir arada olabilmesini sağlayan tek şey internet. genelde internet üzerinden başlıyor o tarz ilişkiler.


  • roket adam  (23.05.20 22:24:40) 
Mantıklı bir mecra bulursanız bana da ulaşır mısınız? :)


  • chemnil  (23.05.20 23:30:26) 
Bin tane online dating uygulaması var, Twitter, Instagram var. İnsanların merhaba demeden birbirine nude attığı zamanlardan geçiyoruz. Evimde oturup sumugumu yerken bile "Cennetten düşerken canın acıdı mi? Mesajları geliyor. Ucuz, kolay tüketilir, abuk sabuk ilişkiler yaşamak dünyanın en kolay şeyi haline geldi.


  • epistemic_regress  (24.05.20 00:09:48) 
şans talih kader kısmet beş kuruş :)
olacağı varsa oluyor işte..
boşluğuna denk gelir, bi deneyeyim der, hadi bu olsun der olur.
internet, iş, iş arkadaşı, sosyal ortam, hobi vs.. ortamdan ziyade denk gelmekle alakalı.
  • tabudeviren  (24.05.20 02:07:15) 
İlginc bir durum var aslinda baglantin olmayan biriyle arkadas olman zor ama sevgili olup sonra evlenmen mumkun. Yani insanlar tanimadigi birine gel aksam maci beraber izleyelim demez ama karsi cinsle tanimasa da flört edebilir.


  • pofudukayi  (24.05.20 08:45:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.