[]

Niye bu uyarıyı alıyorum?

foti ekte.

bildiğim kadarıyla vpn yok. yani ben kendim yüklemedim ve bilgisayarı sadece ben kullanıyorum. ilk kez bugün bu hatayı almaya başladım.


 
tam okunmuyor. daha büyük resim koymalısın.
ama tahmin ettiğim şeyse, vpn vesaire bir yazılım şüpheli bağlantı olarak gösteriyor sizi

  • efruz  (23.05.20 17:50:39) 
vpn acik kalmis olabilir


  • glore  (23.05.20 17:53:37) 
sebebi şu: ipv4 adreslerinin yetersiz gelmesi sebebiyle türkiye'de isplerin neredeyse hepsi artık cgnat diye bir sistem kullanmaya başladı. bu sistem sebebiyle artık tek bir ip adresini aynı anda 65 bin kişiye varana kadar kullanan kişi olabiliyor.

dolayısıyla aynı ip adresiyle aynı anda binlerce kişi google'u kullanınca google'un da bu tarz antibot uyarıları artmaya başladı. bu sene özellikle cgnat kullanımı iyice oturdu kullanmayan isp yok sanırım.

gizli pencerede açmış olman da bir etken. google hesabın bağlıyken azaltabilirsin bu uyarıları. modemi yeniden başlatıp ip değişmesini sağlaman da geçici bir çözüm.
  • bazen  (23.05.20 18:00:33) 
Bilgisayarında virüs olabilir, zararlı yazılımdan dolayı da bazen kızabiliyor bunlar. yalnızca IP ile alakası yok.


  • roket adam  (23.05.20 20:14:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.