[]

Mont yorumu

www.trendyol.com

Şu mont hediye geldi bana ama değiştirsem mi bilemiyorum. Ortada yeni yetme tiki kızlar gibi dolaşmak istemiyorum. Öyle bir duruşu mu var? Ufak tefek zayıf biriyim. Modeli nasıl sizce? Kaba mı duruyor?


 
Bana gelse net değiştirirdim.


  • elorelia  (23.05.20 14:38:21) 
bakkala markete giderken giymelik olarak kullanılır o kadar da giyilmez bir şey değil ama dolaşılacak mont değil ortamlarda.


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (23.05.20 14:47:06 ~ 14:47:19) 
Üzerinde nasıl durduğu da önemli. Modelde fena durmamış. Ama içine sinmediyse hiç bekleme değiştir.
ufak tefek zayıfım demişsin. yakaları çok eğreti duruyor. o yaka tipi iri bir tipte daha iyi durabilir.

  • ekşi duyuru sever  (23.05.20 14:49:12 ~ 16:45:55) 
bence gayet şık tiki falan olmazsın zaten defactodan alınan şeyle nasıl tiki olucan :)

@elorelia zaten o yüzden sana gelmiyor
  • carpenic  (23.05.20 17:58:17) 
Fena değil
Güzel bir jeans ve ayakkabı ile gayet giyilebilir

  • otopsicocugu  (23.05.20 21:33:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.