[]

Klima

Arçelik klimalar nasıldır ?
 
İyidir.


  • ozdek  (23.05.20 13:41:58) 
Bizde var güzel.


  • Sonsuzluk ve Bir Gün  (23.05.20 13:54:54) 
8 sene önce en ucuzunu aldım. hala canavar gibi.


  • rastinon  (23.05.20 14:06:26 ~ 14:06:46) 
arçelik ürünlerini severim ama...aldığım inverter klima mesela soğutma için 24 derece seçmişsem boyuna çalışıyor (tamam inverter'lar devamlı çalışır onu kastetmiyorum) ama oda buz gibi oluyor...sanki ayarı bozuk, oda sıcaklığını mı algılamıyor ne ? başka bir nedenle gelen servise söyledim baktı etti, sıkıntı yok deyip kaçtı.


  • alicandan  (23.05.20 14:21:40) 
bizim eski evde vardı memnunduk baya


  • bbb_1  (23.05.20 15:38:34 ~ 15:39:10) 
abi klima diyorsan mitsubishi daikin fujitsu toshibadır ya. arçelik klimadan ne anlar la? iyi midir iyidir. hiç kimse malına kötü der mi? beklentin soğutmaysa al geç. ha çok ses yapar. yani mercedes dacia farkı gibi.


  • mikahakkinen  (23.05.20 16:58:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.