[]

çok büyük bir hata yaptım- fizikçilerin yardımına ihtiyacım var

şişme montları vacuum bag'e doldurmuştum iki hagta önce. tabii az yer kapladı diye çok mutluydum. şimdi içine birkaç bir şey daha eklemek için açtım ve manzara korkunç :-/ şekilleri bozulmuş, kaz tüyü montların üst yüzeyindeki kumaş kırış kırış, çizik çizik olmuş.


napsam da geçse? yer olmadığı için tekrar paketleyecektim ama bu sefer daha beter olacaklar kışa kadar bir de...

acaba düzelir mi assam falan?

 
kaz tüyü mont zaten sıkıştırılabilir bir şey. bir tanesini çıkart 1 haftalığına as görürsün düzeldiğini. sonra tekrar tıkarsın içeri.


  • ozdek  (23.05.20 13:43:00) 
oklavayla dövdükçe içi tekrar hava dolar ve kırışıklıklar düzelir.


  • theseachange  (23.05.20 14:25:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.