[]

arama kutusunun önce yazmayıp sonra şak diye yazması

youtube ve facebook'ta yaşadığım bir durum.
arama kutusuna yazdığım şey görünmüyor. sonra birden yazıyor.
sebebi ne olabilir?


 
Ping değeri yüksektir. İnternet yavaştır veya bilgisayar işlem önceliğini başka programa vermiştir. Bu program arkaplanda bitcoin madencisi de olabilir yeni nesil virüs olarak.


  • masseter  (23.05.20 12:40:41) 
bilgisayarın arkaplanda bitcoinle alakalı bir şeyler yapıp yapmadığını nasıl anlayabilirim?


  • tabudeviren  (23.05.20 13:01:46) 
malwarebytes free yükleyin taratın. kardeşimden böyle kurtardık. yapışmıştı sisteme.


  • ozdek  (23.05.20 14:06:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.