[]

90'lardan bir film arıyorum bulamadım

merhabalar, evde tek başına- afacan köpek beethoven tarzında, eski aile filmleri olur ya hollywood un 80-90larda, öyle bir filmdi ama net hatırlamıyorum,hatırladığım şey son sahnesinde üvey anne olmaya çalışan kötü kadın ve sevgilisi arabada gidiyordu,bir köprüden geçtiler,yanlarına da bir şey almışlar kaçarken ama yanlış almışlar(para olabilir) ne yazık ki bunu da hatırlamıyorum ama görünce şok oluyorlardı içindekini.evin çocukları da bu anneyi zaten pek sevmiyor, benimseyemiyordu.biliyorum zor; ama hatırlayan varsa lütfen söylerse sevinirim; çünkü o sahnede çalan bir şarkı vardı, onu arıyorum.
 
Problem Çocuk 1?


  • çılgındünya  (24.05.20 02:17:39) 
Aynen bu film ama düşündüğüm şarkı burada değil demek ki bakıyordum da, çok çok teşekkür ederim yine de :)


  • cranium  (24.05.20 15:26:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.