[]

Şu an bacağımda çok ilginç şeyler oluyor, nedeni?

Merhaba, iki saattir bacağım kendi kendine atıyor, öyle kalp atması gibi değil göz seyirmesi olurya o tarzda.
Bacağın üst kısmına dokununca 2 saniyede bir atıyor, nedeni nedir, ciddi bir durum mu lütfen bilen biri cevap verebilir mi? 
Aynı şey midir bilemem, isterseniz ilk fırsatta bir doktora gorunun ama; aynı şey yıllardır elimin üst kısmındaki damarlara olur ara sıra, kendimi anlayabildigim kadarıyla sinir stres yükselince oluyor daha çok.


  • encokbenisevinnolur  (23.05.20 02:09:15) 
Stres ve B12 eksikliği deniyor, seğirme olarak araştırın.


  • kaset  (23.05.20 03:09:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.