[]

Android whatsapp yedeğini iphone'a aktarma

Selamlar, biraz bakındım ve biraz karışık çözümler gördüm. pek de güvenemedim çoğuna, geneli de ücretli uygulama.deneyip kolayca bunu halledebilen var mı?
 
yok dostum. bircok yontem bulacaksin internette. onlarin sadece bir tanesi calisiyor (parali) yazan bazi yontemler ise tamamen kolpa. (txt olarak mail atin filan diyen var)

parali olana ben girismedim acikcasi, adini unuttum ama en basta cikan o zaten

ben bu gecisi yasadim. tertemiz bi iphone ile hayatima basladim. androidim de duruyor, whatsapp internetini kestim girip bakabiliyorum lazim olan seylere.
  • yoggi  (23.05.20 01:26:59) 
Bunu daha sonra okuyan olursa kesinlikle uğraşmasın. saatlerce boşuna stres oldum. önerilen ve bilinen bütün programlar ücretli ve en az 20 usd'den başlıyor. backuptrans diye bir program ücretsiz gibi görünse de verileri yedekledikten sonra en fazla 20 veri aktarımı yapabiliyorsunuz iphone'a yani plus almanız lazım tekrar o da 35 usd. Kötü yanı ise saatlerce uğraştıktan sonra ücret istemesi, sağlam sövdüm saydım.

böyle basit bir işlemi mümkün kılmayan apple, android ve whatsapp ailesine de sonsuz küfürlerimi armağan ediyorum. Eski telefonu satacağım için mecbur silinecek bütün veriler. umarım pişman olmam.

vakit kaybetmeyin.
  • six packsiz  (23.05.20 13:18:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.