[]

evlilik teklifi için tek taş / İstanbul

10k bütçe ile bu dönemde nerede güzel ve uygun modeller bulabilirim?
teşekkürler. 
Nuruosmaniye’deki elmas - mücevherat pasajı
Koca bir bina ver her dükkan elmas-mücevherat satıyor.
Özel bir parça da yaptırsın
Sertifikanı da alırsın
  • otopsicocugu  (23.05.20 01:08:16) 
ya bana teklif gelecek olsa şu satıcının yüzüklerinden isterdim. şimdi kendi kendime alsam kısmetimi kapatırım diye alamıyorum :D
www.instagram.com

  • durme  (23.05.20 01:35:19) 
forum.donanimhaber.com

3-4 arkadasimi buraya yonlendirdim, uyguna cok guzel/sertifikali yuzuk aldilar. forumda yuzlerce kisi memnun kalmis, istanbuldaysan kapalicasri civarindaki yerine gidip gorerek de alabilirsin.
  • fakyoras  (23.05.20 11:00:09 ~ 11:00:37) 
Üstteki arkadasın attıgı Forumdonanımdan Barış beyden aldım ben mesela çok da memnun kalmıstım. Çok iyi biridir tavsiye ederim.


  • solenkol  (23.05.20 14:59:52) 
Kapalicarsi dan hallettik biz gezmek gerektigine inaniyorum. Tanidik varsa oyle temas kurdugunuz yerlerden de ayni ozellikli tas icin fiyat da almanizi oneririm.


  • baldan kaymak  (23.05.20 15:42:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.