[]

Vodafone kısıtlama sürelerini sorduğum müşteri temsilcisi yüzüme kapattı

Vodafone hattım aramaya ve aranmaya kapandı.
Dolayısıyla TL yüklemezsem bir süre sonra hattım da kapanacak.
Nette aradım, bilgi bulamadım.
Vodafone müşteri hizmetlerini aradım.
Bana belirsiz, tutarsız, hatta yanlış bilgiler verdiler.

En son sorduğum şu oldu: TL yükledikten kaç gün sonra hattım aramaya kapanır?
"3 ay" şeklinde cevap geldi. Oysa bu doğru değil. Daha uzun bir süre olmalı bu. Araştırdım: En son 7 ay önce yükleme yapmışım.

"Emin misiniz?" diye sordum ve ekledim: "Ben 3 ay evvel yükleme yapmadım, daha eski bir zamanda yaptım." Önce ses kesildi. Bir dakika sonra bip bip bip... sesiyle görüşme sona erdi.

ŞOKE oldum.
Ben sözleşmemizdeki bilgileri hatırlayamadığım için bir soru sordum. Ama bana yapılan muamele sanki büyük bir suç işlemişim gibi.

Kesin bilgisi olan varsa lütfen hem burda paylaşsın hem de sözlükte

"VODAFONE ARAMA/ ARANMA KISITLANIŞ VE HAT KAPANIŞ SÜRELERİ"

şeklinde bir başlık açarak bilgi versin lütfen.
Yazık bu millete!

 
btk belirliyor galiba bunları.

6 ay + 3 ay süresi var.

son 3 ayda sms almanızı dahi engelliyorlar. tam şerefsizlik.
  • ozdek  (22.05.20 23:07:50) 
vodafone'u bilmiyorum da, turkcell sitesinde mesela hesabinizda hat ne zaman kapanir, falan hepsi gozukuyor. Vodafone'da oyledir herhalde, sitesinde kullanici girisi yaptiniz mii?


  • neverletyougodown  (23.05.20 00:29:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.