[]

Bu bayramda nerelere kaciyorsunuz tatil planlariniz neler?

İstanbullu arkadaslar hemen bozcaada asos taraflarina kaciyorlar her zamanki gibi ankaradan uzak kaliyor ege taraflarinda daha yakin nereye gitsek?
 
Bodrum, dam, balkon üçlüsü


  • cilekli pasta  (22.05.20 22:40:42) 
ben bime gidceğim.


  • hem şişko hem deli  (22.05.20 22:46:11) 
Ben tercihimi yine kaştan yana kullandım.


  • hayaletimsi  (22.05.20 22:50:56) 
bir çılgınlık yapıp hanımla balkonda kahvaltı


  • condom kurşunu  (22.05.20 22:55:04) 
antalya kaş canım.


  • nothing in my way  (22.05.20 22:56:30) 
3 aydır çok gezdik bıktık. Evimize hasret kaldık. Evde vakit geçireceğiz değişiklik olsun diye.


  • curukturpkokusu  (23.05.20 00:39:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.