[]

Bayramı yalnız geçirecekler

Neler yapacaksınız 4 gün boyunca? Var mı önerileriniz ?
 
Sevdiklerimle sabah Whatsapp'tan bayramlaşıp,sonra üç tane kitaplık almıştım onları kuracağım. Kitaplarımı düzenleyeceğim. Balkona çıkarım sonra herhalde


  • çılgındünya  (22.05.20 15:21:00) 
Evdeyim. Şu sürekli ''bayram oldu, yalnız ne yapacağım'', ''cumhuriyet'in ilanı geldi, özel ne yapsam'', ''sevgililer günü geldi ama ben yalnızım'', ''yaz geldi, tüm tatili evde geçireceğim ve bu çok korkunç'' diyenleri pek anlamıyorum. Evdeyim işte, illa özel bir şey yapmaya gerek yok.


  • minik pattis  (22.05.20 15:21:26) 
2 aydır tek başıma evde olduğum için..


  • fezagezgini  (22.05.20 15:39:26) 
hayatımın en güzel yılbaşı, dvdciden yılbaşı temalı 3 tane film alıp saat 20:00'den 02:00'lere kadar takıldığım tek kişilik kyk yurdu bilgisayar odasındaydı. filmlerden biri tom hanks'indi.

netflix'ten devam yani. vikings'te, spoiler__>> gemilerin karadan yürütüldüğü bölümdeyim. bakalım, ragnar'ın abisi şok olcak büyük ihtimalle.
  • onemoremile  (22.05.20 16:12:51) 
az önce bir haber geldi bize. yarın sabah itibariyle çalışmaya devam edeceğiz.
haftaya cuma gününe yetişmesi gereken bir iş var, bayram sonrası yaptığımızda yetişmeme ve stres altında çalışma durumu yerine bayramda normal mesaiye devam edip, iş bittikten sonra tatil yapmayı kararlaştırdık. haftasonu bitirip ptesi tatile çıkmayı planlıyoruz. iki ya da üç gün sürer en fazla.

bakalım nasıl olacak.

sonrasında screen-fasting yapmak istiyorum. kitap okumak istiyorum. ekonomi 101, yatırım 101, derle-topla-rahatla, akış okumayı düşündüğüm kitaplar. birini bari bitirebilsem harika.
  • biseysorcaktim  (22.05.20 16:18:13) 
zaten 2 ayı yalnız geçirmiyor muyuz ya? hafta sonları 2 aydır ne yapıyorsan onu yapıcam. ilk defa bir bayramı aile ve akrabalarım olmadan geçireceğim için heyecanlıyım ama keşke bunu evde tıkılı kalarak yapmak zorunda olmasaydım diyorum.


  • Bruce  (22.05.20 17:34:48) 
Çalışcam. 4 gün az bile gelcek ama yetişir umarım.


  • superfluid  (22.05.20 19:28:15) 
Valla ayağımı çok pis burktuğumdan ciddi ciddi full yatarak geçirecem gibi gözüküyor.


  • j r r tolkien hayrani  (22.05.20 20:03:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.