[]

Boğazımda çıkan mantar izleri

Boğazımda 1 yıldır şu şekilde izler var.

i.hizliresim.com

yoğunluktan hiç doktora gidememiştim ama arkadaşın dermotolog babası pityriasis versicolor denen mantar var. ıslak ve yaş kalmasın, stres yapmasın demişti.

funit kapsül ile exoderil krem/sprey sürsün demişti. tam bitmemişti ama zamanla azalmıştı izler. bu aralar tekrar azdı. geçen sene de bu zamanlar çok vardı. alerjim mi var bilemedim. şu virüs bitince ilk iş bunun için gideceğim doktora. komple gitsin istiyorum.

edit: soruyu unutmuşum. bu sıkıntı yaşayan var mı? ciddi bir şey midir?

 
Kardeşimde var. Rüzgar mantarı deniyor. Suyu sevmiyor. Yazın terleme ve çoğalan duş sayısı nedeniyle suyla artıyor kışın kayboluyor. Ciddi değil. Kardeşim bir şey kullanmıyor.


  • medre  (21.05.20 23:14:19) 
eumovate krem geçirir bunu, bi süre dene takip et olumlu sonuç görmezsen bırakırsın.


  • marlonbranda  (22.05.20 07:18:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.