[]

star wars - windu vs sidious

-------- spoiler -----------


sizce bu ikilinin karşılaşmasında windu gerçekten galip geldi mi, yoksa sidious anakinin aklını çelmek için bilerek mi yenildi?

 
windu saber yetenekleriyle bilinen bir usta lore'a göre. o lightning atağını sidious tüm gücüyle yapsa bile tutabilirdi ki tüm gücüyle yapıyordu bence. ama hikayenin bu anı konuşulurken anakin'e de bir laf etmeden geçmeyelim. senin olmayan aklını skm. plot twist ya da hikaye çeşitlilik katmış bile olsan en aptalca dark side'a geçiş şekliydi.


  • gg bebe  (21.05.20 23:22:18) 
yodanın yenemediği sidiosu da windu nasıl yendi orası da muamma


  • carpenic  (21.05.20 23:42:45) 
bence palpatine numara yaptı. kesin.


  • alperz  (22.05.20 01:43:33) 
Palpatine alırdı tabiiki ama Anakin'in aklı hala karışık, tam karar verememiş. Palpatine ise onun akıl hocalarından birisi, kendini bile bile mağdur duruma düşürüyor ki Anakin bi tık daha celallensin, karanlık tarafa düşsün iyice.


  • Haldamir  (22.05.20 02:27:00) 
yoda'nın yenemediği derken o düelloda inanılmaz taktik kullanıyor sidious. yoda bir kısa mesafe düellocusu, ebatından dolayı. tüm fight boyunca sidious yoda'yla hep arasında mesafe tutmaya çalışıyor. yoda'nın yakınlaşmak için harcadığı çaba, ardından düello stilinin inanılmaz akrobasi üstüne dayalı olması ve lightning absorb gibi çok yoğun güç kullanımı gerektiren şekilde güç kullanması yaşıyla birleşince onu yoruyor. sidious rakibini stratejik olarak iyi çalışmış, yenilmemesi ondan.


  • gg bebe  (22.05.20 09:53:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.