[]

pinch bottom bag nasıl çevrilir

5.imimg.com şu şekilde olan torbalara verilen özel bir isim var mı? pinch bottom bag görsellerine bakınca kese kağıdı görünümünde olduğunu gördüm, ancak malzeme olarak aynı olmaları şart değil, şekil olarak aynılar. yani kese kağıdı diye çevirsem kağıttan yapılmamış olanları dışlamış olacağım.
 
çok şart mı bilmiyorum özellikle bunun anlamını vermen çünkü bizde bunu direkt karşılayan bir kelime yok gibi geliyor bana. üstten katlamalı torba falan desen çok mu zorlama olur? düşünüyorum aklıma gelirse daha iyi bir şey editlerim.


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (21.05.20 18:38:50) 
Direkt karsilayan bir kelime yok sanirim ama "agzi kapali torba" gibi bir ceviri anlami karsilar gibi.


  • crown  (21.05.20 19:00:33) 
onlineposet.com
Yan körüklü poşet?

  • kobuzchu kiz  (21.05.20 20:58:26) 
stand up pouch.

türkçesi oturan taban poşet(miş).
  • finveben  (21.05.20 22:15:43 ~ 22:17:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.