[]

read to work ve more to read

öncelikle herkese merhabalar.

merak ettiğim konu bu 2 kitap arasında ne gibi bir fark var. Araştırdığım kadarıyla bazıları biri eski, diğeri daha güncel deniyor. bazıları da ikisinin birbirini tamamladığı yönünde görüş bildiriyor.

yani read to work 1 kitabından sonra more to read 1 kitabına geçilmeli deniliyor.

vallahi kafam karıştı. pdf şeklinde ulaşılabiliyor bu 2 kitaba ama gönlüm razı gelmiyor o yüzden alacağım. bütçem de kısıtlı olduğundan bu kadar sık dokuyorum olayı.

 
hocam odtü yayınlarından çıktı diye hatırlıyorum bu iki kitabı. yani kitaba para ödersen yazarlarına bir şey kalacağını sanmıyorum hala varsa piyasada tabi. ikisi de temel seviye kitaplar olsa da more to read bir tık daha ağırdı yanlış hatırlamıyorsam.


  • gizemli dede  (21.05.20 18:32:34) 
More to read daha günceli ve ağırı diğeri bir tık daha kolay ama kesinlikle çok kolay değil


  • madurumdamadurum  (22.05.20 02:02:28) 
7 liraya almıştım hepsiden


  • madurumdamadurum  (22.05.20 02:03:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.