[]

Karaciğer hasar tespiti

Doktor Google'dan baktım ve karaciğer hasarının en az dört semptomu mevcut. Hatta şu an karaciğere kramp giriyor gibi batma var.

Esas doktorlar bunun tespitini nasıl yapıyor, röntgen, kan tahlili veya hangisi?


 
Batın tomografisi. Bir gün tomografi cektirecek olursanız iki gün öncesinden beslenmenize dikkat edin çok hafif şeyler yiyin gaz şişkinlik yapacak gıdalar yemeyin çünkü tomografinin net görüntü almasını engelliyor.


  • deer hunter  (21.05.20 15:43:19) 
Esas doktorlar gözleriyle, parmaklarıyla ve aklıyla teşhis koyuyor.

Çakma, diplomalı doktorlar, laboratuar ve görüntüleme teknikleriyle tanı koyuyor.

Yalancı doktorlar cinlerle iletişim kurarak, özellikle karaciğer cini.
  • masseter  (21.05.20 15:43:31) 
kan tahlili öncelik.


  • bugisme  (21.05.20 20:56:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.