[]

İnstagram hesabını düzenli gizli/açık değiştiren tipler

Amacı ne bunların yavv? 3 gün kapalı, yarım gün açık, iki günde bir açık vsvs.
 
takip edenleri gıcık etmek istiyor olabilirler


  • The_Lollok  (21.05.20 02:33:51) 
storysinde ünlü birinden bahsediyor, görmesi için öyle yapıyor. Hesabı gizli olsa ünlü kişi o story'yi göremez, story'de kendisinden bahsedildiğini de bilemez.


  • benaaymi  (21.05.20 02:38:00) 
Instagram'da yer alan bazı çekilişlerde hesapların gizli değil açık olması gerekiyor. Bu kadar basit bir nedeni olabilir, pekte kafaya takılacak bir olayı yok.


  • GoodMorningTeacher  (21.05.20 02:49:26) 
Çok stalklama insanları kafayı yersin


  • sydney  (21.05.20 02:52:46) 
çok basit sebepleri olabilir +1 derin anlamlar aramak, hatta bunu senin için yaptığını düşünmek falan çok yersiz.


  • pearson  (21.05.20 03:13:18) 
Baktığım kişiler kim olduğumu bile bilmiyordur tanıyor olabilirsin kısmında sürekli çıkan isimler var kimi ilkokuldan kimini hiç tanımıyorum bile bikaç kere denk gelince dikkat etmeye başladım

Teşekkürler cevaplara
  • mirafiori  (21.05.20 09:33:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.