Emekli maaşı neden eksik yatmış?

Babam emekli, malum pandemi dönemi maaşını birkaç aydır ben çekip teslim ediyorum kendisine. Mart: 2.105 TL nisan:2.111 TL mayıs ise 2.005 TL yatmış. Arada 100 lira gibi bir fark söz konusu. Neden ki bu? Ne muayene ne de ilaç aldılar. Neyin kesintisi bu bilen var mıdır?

e-devlet'ten bakabilirsiniz. sgk altında emekli aylığı kesintileri diye biri bölüm var.

  • helenart  (20.05.20 23:09:22)
@helenart baktım şubat ayına ait eczane kesintileri falan var 3 lira 5 lira onun dışında bir kesinti yok

  • Improbable  (20.05.20 23:17:33)
Mart ve nisan maaş ayrıntıları e devlette yazar. Ekran görüntüsü alıp atarsanız yorum yapabiliriz. Şahsi bilgileri keserek alabilirsiniz

  • efruz  (20.05.20 23:53:38)
promosyon dönemi banka değişikliği mi yaptınız?

  • adivar  (21.05.20 08:22:32)
@adivar hayır yapmadık.

@efruz maaş ayrıntısını bordro olarak aratmıştım çıkmamıştı, ayrıntı deyince çıktı. 105 TL'lik bir kesinti olmuş, sanırım 3'ü 5'i toplayıp kesmişler. teşekkürler.
  • Improbable  (21.05.20 09:55:25)
eczane, katki payi, ilac kesintisi filan birikmistir, detaylarda hepsi yazar kurusu kurusuna

not: dikkat edin sacma sapan dernek vb. uye kesintisi olmasin
  • sweetoffice  (21.05.20 11:15:32)