Amazon.com.tr saat kaçta kargoya veriyor?

Dün gece bu saatlerde bir sipariş verdim. Ekstra 7 tl ödeyip ekspress teslimat hizmetini seçtim. 21 mayıs cuma günü teslim edilecek olarak aldım.

Ancak şuan saat dokuz buçuk ve hala kargoya verilmemiş gözüküyor.

1 ay önce gece 3.30'da vermişlerdi. sabah 11'de kapıdaydı.

  • arkadakiadam  (20.05.20 22:00:26)
AmazonFBA yapan birisi olarak söyleyebilirim ki, bu tip işler tamamen duruma bağlı olarak gelişir. Ama 21 mayıs cuma teslim edilebilir olarak işlendiyse sisteme kesinlikle edilecektir. içiniz rahat olsun.

  • dirildimde geldim  (20.05.20 22:12:26)
Amazon Türkiye (bkz: Kolaygelsin )firmasıyla çalışıyor ve öncelikli kargoları siparişten sonraki ilk fırsatta veriyor, gün içinde teslim etmeye çalışıyorlar. Kolaygelsin firmasının olmadığı yerlerde MNG ile çalışıyorlar, MNG sisteminde de Amazon kargoları öncelikli kargo olarak görünüyor genelde belirtilen sürede geliyor.

  • murtiii  (21.05.20 00:53:31)